News
Informacje nt. projektu renowacji

Informacja nt. projektu "Renowacja i konserwacja zabytkowego budynku Sióstr Pallotynek w Gdańsku i nadanie mu funkcji muzeum i archiwum- Dom pamięci i historii Polskiej Prowincji Sióstr  Pallotynek w Gdańsku".

Dokument pdf z informacjami na temat projektu.

 
Podziękowanie po pogrzebie

Podziękowanie po pogrzebie

podziękowanieKochanym Siostrom, a także Księżom i Braciom Pallotynom

w imieniu własnym oraz Mamy i Rodzeństwa składam serdeczne podziękowania za modlitwę i duchowe wsparcie w czasie choroby, a szczególnie w chwili śmierci naszego Taty śp. Tadeusza Kryńskiego, a także za obecność na uroczystościach pogrzebowych. Za otrzymane maile, smsy, telefony i słowa. Szczególne podziękowanie składam Księdzu Januszowi Łuczakowi, rektorowi wspólnoty Księży Pallotynów z ul. Elżbietańskiej w Gdańsku za dołączenie do Mszy św. pogrzebowej i życzliwość. Wszystkim wspierającym nas w tym trudnym czasie pożegnania z Tatą z serca płynące: „Bóg zapłać”.

 

S. Marta Kryńska SAC

 
Propozycje formacyjne na rok 2014

Propozycje formacyjne na rok 2014

folderW ostatnim czasie Sekretariat KRK ZAK przygotował folder zawierający informacje o wydarzeniach formacyjnych zaplanowanych na rok 2014. Wśród nich są rekolekcje i sesje formacyjne dla członków Zjednoczenia, jak i dla wszystkich zainteresowanych naszym pallotyńskim charyzmatem. Różnorodność tych propozycji sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Dziękuję wszystkim siostrom, które współtworzyły ten folder i miały swój udział w przygotowaniu i ustalaniu propozycji formacyjnych. Zachęcam byśmy zapraszały i zachęcały ludzi do udziału w tych propozycjach. Wszystkie Siostry, które chciałyby otrzymać foldery proszę o kontakt. Dzięki życzliwości wydawnictwa „Apostolicum” mamy ich większą ilość, chętnie więc wyślę każdej wspólnocie według zapotrzebowań.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 115